„Stavební práce prováděné kvalifikovanými zkušenými řemeslníky“

Reference od zákazníků

Zde prosím přidávejte vaše reference.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


 1. Ledvinková. Š napsal:

  Firmu Amakord mohu vřele doporučit. Nechávala jsem si dělat rekonstrukci koupelny + toalety v panelovém domě a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Téměř všechnu práci odvedl pan Robert, který byl velmi pečlivý a precizní. Snažil se, aby během celé rekonstrukce neudělal moc nepořádku. A tak všechnu práci při které se hodně prášilo dělal za dveřmi na chodbě. Tím bych mu chtěla ještě jednou poděkovat. Při práci přemýšlel a se vším si dokázal poradit. Dlaždičky jsou v super lajně a s mozaikou na zemi si také vyhrál. Majitel firmy pan Běhůnek zase zakoupil a objednal vše potřebné dle mého přání. Ještě jednou moc děkuji.

 2. Jozef Benko napsal:

  MOC A MOC DĚKUJEME PANU BĚHUNKOVI ZA REKONSTRUKCI KOUPELNY A WC (BEZ BOURÁNÍ JÁDRA).NEJVÍC NÁS POTĚŠILO,ŽE VŠE JE BEZBARIÉROVÉ.VELKÉ DÍKY I PANU ROBERTOVI ZA PERFEKTNĚ ODVEDENOU PRÁCI S POMOCNÍKEM SAŠOU.
  JSME VELMI SPOKOJENI A PROTO FIRMU AMAKORD, VŠEM ZÁJEMCŮM O REKONSTRUKCI
  DOPORUČUJEME. DĚKUJEME JOZEF BENKO

 3. L.Prchal napsal:

  Dobrý den.
  Rekonstrukce umakartového jádra firmou AMAKORD p.Běhunka.
  Využily jsme obkladové panely Abitibi bez bourání, máme pěknou koupelnu a Wc. Spolupráce s p. Běhunkem byla perfektní vše zařídil,poradil, sehnal a dovezl.Jeho zaměstnanci byli ochotní, velmi pracovití a moc šikovní. Firmu AMAKORD p.Běhunka mohu doporučit všem velmi dobrá spolupráce.

 4. Daniela Balážová napsal:

  Společnost AMAKORD doporučuji všem, kdo se rozhodl renovovat nebo rekonstruovat koupelnu, WC, nebo cokoliv jiného v bytě, či domě. Lidé z AMAKORDU mi do týdne zrekonstruovali jak koupelnu, tak i WC. Dovolím si tvrdit, že tato firma dokáže zázraky na počkání. Zvládli vytvořit z víc jak padesát let staré, plesnivé, hnusné koupelny a WC, naprosto dokonalé SPA a toaletu. Řemeslníci byli velmi skromní, slušní, pracovití a co mě tedy překvapilo nejvíc, neznali slovní spojení ,,to nejde“ a u práce přemýšleli. Dokázali vymyslet řešení na všechny problémy staré, zanedbané koupelny a WC. Dále bych ráda vypíchla, že předáním zrekonstruovaných prostor péče AMAKORDU o zákazníka nekončí. Měla jsem nejasnost s přívodem vody do pračky, obratem přijel zpracovatel zakázky a vše mi trpělivě vysvětlil. V brzké budoucnosti mám v plánu pokračovat v dalších renovacích bytu a byla bych opravdu velmi potěšena, kdyby se těchto stavebních úprav ujala právě společnost AMAKORD.

 5. I. Bártl napsal:

  Rozhodla jsem se pro renovaci panelákového umakartového jádra s využitím obkladových panelů Abitibi a to prostřednictvím firmy pana Běhunka. Teď mám (bez bourání) krásnou koupelnu i WC. S p. Běhunkem je výborná spolupráce, co slíbí, to splní. Poradí, zařídí, sežene, přiveze … Takže ještě jednou děkuji jemu i jeho lidem a jejich služby mohu jen doporučit.

 6. Batikova Kateřina napsal:

  Veliký dík panu Behunkovi a jeho řemeslníkům, vse proběhlo rychle,skvěle a bez jediného problému.Behem tři dnu vykouzlili novou koupelnu v paneláku a zrealizovali všechna naše přání. Velmi doporucuji tuto firmu!

 7. Alexej Šimeček napsal:

  Renovovali jsme koupelnu – nová vana, umyvadlo, obklady. Vyhověli nám termínově, ceny přijatelné a koupelna se povedla. Doporučujeme.

 8. Martin Bůžek napsal:

  Moc děkuji za rychlou a perfektně odvedenou práci.rekonstrukce koupelny a wc za 5 dnů.super.mohu jen doporučit.

 9. Jan Šedivý napsal:

  Velké díky p. Běhunkovi a jeho zaměstnanci p. Ivanovi za rekonstrukci koupelny a WC v panelovém domě v Jizerských horách (bez bourání jádra). Vstřícené i slušné jednání ze strany p. Běhunka a především kvalitně odvedená práce od p. Ivana, který byl velmi pracovitý, skromný, ale zejména zručný řemeslník. Navíc solidní záruka na dílo i vodu pro případ náhlé poruchy. Koupelna a WC tímto zásahem dostane zcela jiný „nádech“. Pokud jádro není shnilé, což v horních patrech nebývá, ideální řešení, jak zútulnit a zhodnotit své bydlení za pár dní.

 10. Zuzana Fruhaufová napsal:

  Pan Běhunek a jeho pracovníci,jsou nejlepší řemeslníci s kterými jsem se sešla.Jednoznačně preferují šikovnost a slušnost.

 11. Tomsovi napsal:

  Rádi by jsme poděkovali panu Běhunkovi a za rychlou a perfektně odvedenou zakázku naší koupelny a toalety .Remeslník pan Robert s pomocníkem .strašně ochotní a rychlí veškeré práce dobře odvedené .Doporučuji všem kdo chtějí rychle a levně novou koupelnu s obložením bez bourání bytoveho jádra v paneláku.Super!!! Vyměnte vanu za sprchový kout.

 12. Simona a Petr napsal:

  Dekujeme panu Behunkovi za krasnou koupelnu! Fa Amakord ma pouze kvalitni a precizni pracovniky.
  Z puvodni panelakove umakartove koupelny dokazali „vykouzlit“ krasne misto, na ktere se vzdy moc tesime 🙂

 13. Milena Dražanová napsal:

  S firmou Pana Běhunka který prováděl rekonstrukci u nás v bytě jsme byli velice spokojeni. Rekonstrukce proběhla podle našich představ a hlavně v domluveném termínu. Chválíme profesionální přístup, ochotu a preciznost zaměstnance Pana Roberta který si uměl se vším poradit. Firmu Amakord vřele doporučujeme.

 14. Milena Dražanová napsal:

  Doporučujeme firmu Pana Běhunka a jeho zaměstnance Pana Roberta. Chválíme profesionální přístup, ochotu a preciznost. Rekonstrukce proběhla dle našich představ a hlavně v domluveném termínu. Děkujeme za krásné bydlení.

 15. Luboš Běloch napsal:

  Maximální spokojenost s rekonstrukcí koupelny,firma o 5 dní zkrátila původní časový limit,přesto splnila všechny naše požadavky ve vzorné kvalitě a nad rámec našeho očekávání.Rovněž vstřícnost a komunikace s p.Běhunkem – jedna báseň.Mohu tuto firmu jenom doporučit,za mne podtržená jednička na trhu.

 16. Jana Vávrová napsal:

  Ráda bych jestě jednou moc poděkovala panu Běhunkovi a panu Pepovi
  za krásnou koupelnu, kterou nám svou poctivou a pečlivou prací během pěti dnů vytvořili. Přátelské a vstřícné jednání, žádné problémy, vše bylo tak, jak se domluvilo. Určitě tuto firmu doporučuji.

 17. Radek Zenkovič napsal:

  Chtěl bych i touto cestou poděkovat panu Běhunkovi a jeho zaměstnanci za velmi kvalitně odvedenou práci na rekonstrukci koupelny a za vstřícnost k našim nestandardním požadavkům. S výsledkem jsme maximálně spokojeni. Děkuji.

 18. Anonym napsal:

  děkujeme za luxusní koupelnu i přes skromný prostor.
  Firma je velmi šikovná a ochotn

  jiřina švíková

  svikova1955@seznam.cz

 19. Ivana Jurišová napsal:

  S prací pana Běhounka i jeho kolegů jsem byla velice spokojena. Pro hotel Hapimag vyměnili zatím 25 sprchových koutů a plánujeme výměnu 23 zbývajících. Společnost pana Běhounka můžu doporučovat dále. Vše fungovalo podle přesného časového harmonogramu.
  Ivana Jurišová, Resort Manager, Hapimag Praha s.r.o.

 20. Šilhánovi napsal:

  Byli jsme spokojeni se zručností řemeslníků, kteří si dokázali poradit a vyřešit i naše nestandardní požadavky vznesené v průběhu realizace. Konečné řešení, vzniklé po vzájemné shodě bylo pro nás i cenově dostupné.

 21. Rapantová napsal:

  Mohu jen doporučit, jsem maximálně spokojená jak s jednáním, tak s dodrženým termínem a pečlivostí. Ještě jednou děkuji pane Běhunku.

 22. Věra Koubová napsal:

  I já musím potvrdit, že jsem byla s prací firmy Amakord velmi spokojena. Nemám jedinou výhradu. Jak k jednání pana Běhunka, který se se mnou rychle spojil a zařídil rekonstrukci, tak k práci řemeslníků. Oba byli velmi milí, skoro jsem o nich nevěděla. Večer po sobě pečlivě uklidili. Práci odvedli dobrou a v termínu. Podle svého nejlepšího svědomí mohu firmu doporučit

 23. Jana Misařová napsal:

  Absolutní jedničky na trhu! Po špatné zkušenosti s diletantskou prací konkurenčních řemeslníků, které jsem vyhodila, kontaktovala jsem p. Běhunka. Ještě týž den mi p. Běhunek zajistil usadit vanu, zapojit odpad a pračku abych mohla přes víkend fungovat. V úterý se jeho zaměstnanec pustil do renovace koupelny a WC. Práce byla odvedena velice precizně, vše hotovo za 5 dnů a cenová relace též příznivá. Opravdu férové jednání, spolehlivost a preciznost.

 24. Jitka Staňková napsal:

  Velmi doporučuji tuto firmu,byla jsem velmi spokojená.Práce proběhla perfektně,velice milí lidé.

 25. Věra Totzauerová napsal:

  Koupila jsem byt určený k celkové rekonstrukci. Musela jsem se stěhovat a chtěla jsem se stěhovat již do hotového, takže nás docela tlačil čas. Pan Běhunek vše stihl v šibeničním termínu a za cenu lepší, než nabízela konkurence. Mohu vřele doporučit!