„Stavební práce prováděné kvalifikovanými zkušenými řemeslníky“

Reference od zákazníků

Zde prosím přidávejte vaše reference.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


 1. L.Prchal napsal:

  Dobrý den.
  Rekonstrukce umakartového jádra firmou AMAKORD p.Běhunka.
  Využily jsme obkladové panely Abitibi bez bourání, máme pěknou koupelnu a Wc. Spolupráce s p. Běhunkem byla perfektní vše zařídil,poradil, sehnal a dovezl.Jeho zaměstnanci byli ochotní, velmi pracovití a moc šikovní. Firmu AMAKORD p.Běhunka mohu doporučit všem velmi dobrá spolupráce.

 2. Daniela Balážová napsal:

  Společnost AMAKORD doporučuji všem, kdo se rozhodl renovovat nebo rekonstruovat koupelnu, WC, nebo cokoliv jiného v bytě, či domě. Lidé z AMAKORDU mi do týdne zrekonstruovali jak koupelnu, tak i WC. Dovolím si tvrdit, že tato firma dokáže zázraky na počkání. Zvládli vytvořit z víc jak padesát let staré, plesnivé, hnusné koupelny a WC, naprosto dokonalé SPA a toaletu. Řemeslníci byli velmi skromní, slušní, pracovití a co mě tedy překvapilo nejvíc, neznali slovní spojení ,,to nejde“ a u práce přemýšleli. Dokázali vymyslet řešení na všechny problémy staré, zanedbané koupelny a WC. Dále bych ráda vypíchla, že předáním zrekonstruovaných prostor péče AMAKORDU o zákazníka nekončí. Měla jsem nejasnost s přívodem vody do pračky, obratem přijel zpracovatel zakázky a vše mi trpělivě vysvětlil. V brzké budoucnosti mám v plánu pokračovat v dalších renovacích bytu a byla bych opravdu velmi potěšena, kdyby se těchto stavebních úprav ujala právě společnost AMAKORD.

 3. I. Bártl napsal:

  Rozhodla jsem se pro renovaci panelákového umakartového jádra s využitím obkladových panelů Abitibi a to prostřednictvím firmy pana Běhunka. Teď mám (bez bourání) krásnou koupelnu i WC. S p. Běhunkem je výborná spolupráce, co slíbí, to splní. Poradí, zařídí, sežene, přiveze … Takže ještě jednou děkuji jemu i jeho lidem a jejich služby mohu jen doporučit.