„Stavební práce prováděné kvalifikovanými zkušenými řemeslníky“

Desky ABITIBI

ABITIBI jsou obkladové panely velkých rozměrů. Existují různé druhy desek s různou povrchovou úpravou – imitace keramických obkladů, dřeva, cihel a kamene. My je používáme při rekonstrukci bytových jader a rekonstrukci koupelen bez bourání. Naši specializovaní řemeslníci pro Vás realizují všechna přání v oblasti koupelen, interiérů nebo stavby. Na trhu působíme již od roku 1997, takže máme opravdu hodně zkušeností.

Výhody desek ABITIBI

  • Rychlost rekonstukce koupelny a případně i WC.
  • Při práci nevzniká žádný nepořádek ani prach. To je dáno tím, že bytové jádro se nebourá, pouze se použije jako nosič, na který se desky ABITIBI nalepí.
  • Není potřeba stavební povolení.
  • Desky ABITIBI jsou cenově velmi dostupné!
  • Desky se udržují běžnými saponáty, otírají se navlčeným hadříkem. Nedoporučujeme používání abrazivních prostředků typu CIF, písek atd..

Rekonstrukce koupelny


S ABITIBI zrenovujeme koupelnu bez bourání jádra

Pokud chcete rekonstruovat koupelnu, jsme pro Vás ti praví řemeslníci. S deskami ABITIBI je renovace koupelny rychlá a v bytě lze během renovace normálně bydlet. Hluk je omezen na nutné minimum. Nechceme rušit Vás, ani Vaše sousedy. Cenově vyjde rekonstrukce koupelny s deskami ABITIBI několikrát levněji, než klasická zděná koupelna.

Kontaktujte nás